Stand na ronde 6 – 11 Oktober

Nr.WitZwartResultaat
1Ron de VinkFrank de Geus0-1
2Bert KuijerPaul Verkooijen1-0
3Sven DamenHugo Ent1-0
4Hans PeltAb Hauer1-0
5Gerrit van DokMartin Zwaneveld0-1
PosNaamGespeeldWinstRemiseVerliesScoreVal
1Frank de Geus532014230
2Bert Kuijer624012729
3Sven Damen6321123,528
4Hans Pelt6321118,527
5Hugo Ent412191,226
6Ron de Vink412189,825
7Paul Verkooijen31118224
8Martin Zwaneveld63037923
9Ab Hauer420277,322
10Peter van Putten42027321
11Gerrit van Dok511366,320
12Matthijs Groot41035619
13Arend Schuur50052418

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *