Stand na rond 5

PosNaamGespeeldWRVScore
1Frank de Geus4220115,7
2Bert Kuijer5140101
3Sven Damen5221100,5
4Hans Pelt522199,5
5Ron de Vink312093,5
6Hugo Ent312090,8
7Paul Verkooijen211081,5
8Ab Hauer320173
9Gerrit van Dok411267,3
10Peter van Putten420266,7
11Martin Zwaneveld520359
12Matthijs Groot410343,3
13Arend Schuur500518
Nr.WitZwartResultaat
1Bert KuijerFrank de Geus½-½
2Sven DamenHans Pelt1-0
3Hugo EntGerrit van Dok1-0
4Paul VerkooijenRon de Vink½-½
5Peter van PuttenMartin Zwaneveld1-0
6Ab HauerArend Schuur1-0

2 thoughts on “Stand na rond 5”

  1. Heb je nou de kolommen met verlies en remise expres omgedraaid om je eigen verliespartijen te maskeren, Martin? 😉

Reacties zijn gesloten.